Roubenka u řeky

Ubytování až pro 16 osob v 6 samostatných pokojích

Nově postavená nadstandardně vybavená poloroubená chalupa s okrasnou zahradou a vlastním wellness (kvalitní finská sauna s možností přírodního chlazení v řece a hydromasážní vířivá vana pro 6 osob). Posezení na venkovní terase a možnost grilování samozřejmostí. 

Chata je umístěna v srdci Jeseníků na klidném místě 500m od ski areálu Kouty nad Desnou (je možné objednat SKI - BUS, který Vás zdarma odveze od chaty ke sjezdovce a zpět), nedaleko od známého zimního střediska Červenohorské sedlo a 10km od lázeňského města Velké Losiny, kde se nachází nově vybudované termální koupaliště. Za chatou protéká řeka Hučivá Desná.

Během pobytu můžete objednávat čerstvé pečivo s doručením přímo k chatě, pečivo objednáte telefonicky v pekárně a druhý den ho budete mít v boxu přímo u chaty.

Dispozice:

  • V přízemí objektu se nachází společenská místnost s velkými kachlovými kamny, plně vybavenou kuchyní, satelitní TV a velkým posezením, lyžárna s vysoušečem na boty a pračkou, wellness s finskou saunou, na terase vířivka pro 6 osob, dále 2x WC a sprcha.
  •  1 N. P. - 4 pokoje - 2x pokoj pro dvě osoby (s manželskou postelí), 1x pokoj pro tři osoby - (jedna manželská postel a jedna samostatná), 1x pokoj pro čtyři osoby (manželská postel a dvě oddělené postele) a 2x koupelna s WC.
  • V podkroví - 1x pokoj pro dvě osoby (oddělené postele), 1x pokoj pro tři osoby (velká spojená postel).

V každém pokoji se nachází Smart TV s internetovým připojením.

Na terase se nachází posezení, plynový gril a přes léto i výčepní zařízení. Na zahradě je další posezení a ohniště/gril na dřevěné uhlí.

Vytápění podlahovým topením nebo krbovými kamny.

Příjezd po udržované cestě, parkování přímo u objektu.

Možnost uskladnění kol, lyží a dalších věcí v uzamykatelné šopě.

Fotogalerie