Chatička u řeky

Ubytování až pro 8 osob

Nově postavená stylová chata s venkovním posezením a možností grilování. Na zahradě se nachází koupací sud se vzduchovou masáží a LED osvětlením - topení dřevem. Chata je umístěna v srdci Jeseníků na klidném místě 500m od ski areálu Kouty nad Desnou (je možné objednat SKI - BUS, který Vás zdarma odveze od chaty ke sjezdovce a zpět), nedaleko od známého zimního střediska Červenohorské sedlo a 10km od lázeňského města Velké Losiny, kde se nachází nově vybudované termální koupaliště. Za chatou protéká řeka Hučivá Desná.
Během pobytu můžete objednávat i čerstvé pečivo s doručením přímo k chatě, pečivo objednáte telefonicky v pekárně a druhý ho budete mít v boxu přímo u chaty.
Dispozice:

  • V přízemí objektu se nachází obývací pokoj se Smart TV a satelitním příjmem, plně vybavenou kuchyní a krbovými kamny, dále koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC.

Nahoře jsou dva oddělené pokoje a WC s umyvadlem.

  •  pokoj pro 3 osoby (s manželskou postelí a jedna samostatná postel).
  •  pokoj pro 3 osoby (s manželskou postelí a jedna samostatná postel), z tohoto pokoje vedou schody do mezonetu, kde se nachází další manželská postel (v mezonetu je nízký strop a strmější schodiště).

Venku na terase se nachází posezení a gril na dřevěné uhlí.

Vytápění podlahovým topením nebo krbovými kamny.

Příjezd po udržované cestě, parkování přímo u objektu. 

Možnost uskladnění kol, lyží a dalších věcí v uzamykatelné šopě.

Fotogalerie